Starostlivosť

Základný čistiaci prostriedok

Základný čistiaci prostriedok b!design tvorí základnú starostlivosť o vinylovú podlahu b!design. Na jednoduché čistenie malých a veľkých plôch – tak bude vaša podlaha hravo a ľahko znovu čistá.

Osviežovač

Osviežovač b!design, čistiaci a ošetrujúci prostriedok pre vinylový materiál na prírodnej báze. Prvá starostlivosť s osviežovačom b!design sa odporúča tiež pre práve položené, priemyselne hotové ošetrované podlahy. Tak isto pre drevené povrchy ošetrené olejom alebo voskom. Chráni povrchy, regeneruje, osviežuje. Odpudzuje vodu a nečistoty.

Prípravok pre stieranie podlahy

Koncentrát na stieranie podlahy b!design je koncentrovaná prísada s aktívnymi čistiacimi substanciami a prírodnými ošetrujúcimi prísadami. Pre všetky vinylové povrchy ako aj pre drevené a korkové podlahy s voskovaným alebo olejovým povrchom a všetky iné podlahy, ako sú PVC, linoleum, keramika, dlaždice... čistí šetrne a dôkladne – bez zanechania stôp a šmúh. Osvieži povrch a pôsobí ako odpudzovač nečistôt. Tvorí málo peny – preto je vhodný aj pre čistiace stroje.