Ošetrovanie

Teraz nájsť vhodnú podlahu!

Aký typ ste?

Čistenie

Spracovanie (väčšie plochy): koncentrát základného čistiaceho prostriedku b!design zriediť s vodou v pomere 1:10 (napr. 0,5 l na 5 l vody) a rovnomerne rozotrieť stieračom alebo utierkou po podlahe (nenechávať kaluže).
Vhodný aj pre čistiace stroje.

Spracovanie (menšie plochy): koncentrát základného čistiaceho prostriedku b!design naniesť priamo a utrieť vyžmýkanou vlhkou handrou. Nechať pôsobiť 5 – 20 minút. Počas tejto doby dodatočne ošetriť suché miesta. Uvoľnenú nečistotu dôkladne pozbierať vlhkým stieračom alebo utierkou. Vytrieť do čista 2 – 3 krát čistou vodou. Vytrieť dosucha. Po úplnom uschnutí ošetriť osviežovačom b!design.

Ošetrovanie

Jednoducho pridať do vody na stieranie – 2 plné uzávery stačia na cca 5 litrov vody. Vyžmýkať utierku a vlhkou utierkou podlahu zotrieť. Eventuálne vytrieť dosucha.

Poznámka: Na odstránenie mimoriadne silných fľakov, ako aj na príležitostné osvieženie a intenzívne ošetrenie podlahy odporúčame osviežovač b!design.

Osvieženie

Pred použitím dobre pretriasť. Množstvo jedného uzáveru (pre cca 2 m2) naniesť na podlahu zbavenú prachu a rovnomerne rozotrieť handrou.

Poznámka: pre extrémne znečistené podlahy (napr. na verejných miestach) odporúčame v prípade potreby základné čistenie s koncentrátom základného čistiaceho prostriedku b!design a následne ošetrenie s osviežovačom b!design.